İSTEK Okulları istek koleji

Yalova Kolej özel okul istek vakfı okulları

Türkiye'nin en başarılı öğrencileri, İSTEK KOLEJİ, istek Kolej, özel okul. en başarılı eğitim kurumu. Kazananların tam listesi. Burs ve sınav sonuçları.

IB PYP kapsamında, 3. sınıf öğrencilerimiz 'Uzmanlık Alanı Uygulaması' etkinliklerini gerçekleştirdiler.

Uzman Elinden
konu anlatım videoları, online eğitim, çevirimiçi dersler

Uzman Elinden

IB PYP kapsamında, 3. sınıf öğrencilerimiz 'Uzmanlık Alanı Uygulaması' etkinliklerini gerçekleştirdiler.

PYP , öğrencilerimizin öğrenmeye karşı olumlu tutumlar kazanmalarını hedeflemektedir. Öğrenmekten zevk duymak, öğrenme sürecinde isteyerek çaba göstermek, bağımsız düşünmek ve hareket etmek, gerekçeli savlara dayanarak kendi kararlarını vermek ve kararlarını savunabilmek önemli kazanımlar arasında. (PYP tutumları: ŞEVK )

Bu amaçla 3. sınıf öğrencilerimiz ‘Uzmanlık Alanı Uygulaması’ etkinliklerini gerçekleştirdiler. Seçtikleri bir konuda gerekli bilgi düzeyine ulaşıp o alanda çalışmalar yaparak uzmanlıklarını kazandılar. İlgi duydukları bir konuda öğrenme ve öğrendiklerini paylaşma konusunda oldukça hevesli olan öğrencilerimiz, uzman koltuğunda oturup konu ile ilgili bilgi aktarımında bulundular.

Gelen soruları aldıktan sonra araştırmalarını tamamlayıp Bilgilendirici Metin türüyle uzmanlık yazılarını yazdılar.

(PYP 2. Ünite: Yazarak Anlatıyorum) Seçtikleri konunun görseli bulunan uzman yaka kartlarını almaya hak kazandılar . Uzman olmanın prestijini yaşayan öğrencilerimiz seçtikleri alanda kendilerine soru sorulmasından , onlara danışılmasından büyük keyif aldılar.

Görseller
Video Blog
Diğer başlıklar Önerilen başlıklar
Bilişim PARK © 2022
İSTEK Okulları istekyalova.com
3. sınıflarımız İngilizce dersinde ünite sonu etkinliklerini tamamladı.
Üniversite Hazırlık
En başarılı lise
Lise hazırlık
Anadolu Fen Liseleri
LGS YGS TEOG
Neva Pharse + auto keywords oracle data source +

E-ödev Eodev Giriş Yapamadığımız sorular için uygulama ücretsiz Eodev indir Eodev ilkokul eodev.com türkçe Eodev indir ücretsiz eodev 5. sınıf istek.k12.tr üçboyut özel eğitim kadromuz rife kaya 4 66.6 % mentor öğretmenlik 1 16.6 % dış bağlantılar mail yagmur azaklı öğretmen 1 50 % çisem istekobs 4 44.4 % http //www.istekyalova.com/detay5813 2 22.2 % yalova yagmur azaklı 1 11.1 % http //www.istekyalova.com/detay2507 1 11.1 % istek okulları yalova din kültürü K12 Giriş K12net -K12 mos GEN k12 K12 Çözüm K12 Sınav Denizatı k12 K12 indir Akbim Öğrenci Girişi Akbim SINAV SONUÇLARI Obs final akbim Akbim OBS Bilnet akbim Final akbim Akbim destek Limit akbim E-Okul VBS E-Okul MEB e-okul lgs e-okul giriş öğrenci girişi 2021 e-okul öğrenci girişi karne E-Okul VBS giriş E-Okul Veli e-okul karne 2021

Bedrettin Dalan, istek vakfı, Mesut Acar, özel okul harçları. burs veren okullar. eğitim ücretleri. yıllık ne kadar. özel okullar kaç para? özel okul fiyatları. konu anlatımı sunum ders ödev + İSTEK Yalova Ayın evreleri, fen bilimleri deneyleri, ders anlatımı, konular, ödev, soru ve cevaplar, cevap anahtarı, kazananların tam listesi, pascal, parabol, einstein, toefl, bbc, cambridge, stanford, yale, preston, mit, new york, boston TRset sondaj sonu bugüne kadar Türkiye birincisi olan öğrenciler. En çok üniversite kazandıran şehir. Okuma oranı en yüksek kent. Özel okul ücretleri. Fiyat listesi. Yemek listeleri. Başarılı öğrenciler. Öğretmen ilanları. İş başvurusu. İnsan kaynakları. Maaşlar kampüs adresleri. hangi şehirde İSTEK istek ISTEK ıstek hangi okullar var.
Yalova'nın En Başarılı Okulu
Yalova'nın en başarılı koleji