İSTEK Okulları ilkokul eğitimi

Tam gün eğitim veren ilkokullar, 4 - 12 yaş eğitimi ve hazırlık sınıfı

Yalova'nın en başarılı ilkokulu Temel eğitimde en başarılı okul

Yabancı dil desteği, İngilizce ve Almanca eğitim, aktivite saatleri, robotik ve kodlama eğitimleri ile çocuğunuzun geleceği emin ellerde.

İSTEK Yalova İlkokulu
konu anlatım videoları, online eğitim, çevirimiçi dersler

İlkokul

Yapılandırıcı öğrenme kuramını temel alan, tam öğrenme ve Kişiye Özgü Öğretim Modeli'ni uygulayan sistemimizde, öğrencilerimize kazandırılması hedeflenen beceriler; eleştirel düşünme, yaratıcı düşünme, iletişim, araştırma ve sorgulama, problem çözme, bilgi becerilerini kullanma, girişimcilik, Türkçeyi doğru, etkili ve güzel kullanma becerileri olarak ele alınır.

Değerlerimizle bütünlük taşıyan eğitim ve öğretim modelimizde, öğrencinin tam donanımlı fiziksel koşullarda, Türk ve yabancı öğretim kadrosuyla birey olarak yetiştirilmesi sağlanır.
Yalova ilkokul
Bireyin akademik, sanatsal ve sosyal yönlerini ortaya çıkarmasına imkan veren olanakların tümüne sahip olan Yalova İSTEK Okullarında yapılandırıcı yaklaşım her öğrencinin öğrenebileceği esasına dayanır. Ezberlemeye değil, bilgi üretmeye dayalı çağdaş öğretim programlarından, proje üretimi, tam öğrenme, interaktif eğitim, eğitici drama, disiplinler arası işbirliği, araştırma teknikleri bütün dersler için kullanılır. Akademik yapılanmanın yanı sıra yoğun bir etkinlik programı dahilinde öğrencilerin ilgi ve yetenekleri doğrultusunda, okul programları içinde veya dışında ders programlarını tamamlayıcı, geliştirici ve özgürce seçilebilen farklı etkinlikler sunulmaktadır.
Tam gün eğitim veren ilkokul
Öğrencilerin aktif katılımının sağlanması ve bilgilerin pekiştirilerek kalıcı hle gelmesi, grubun öğrenmeye hazır olabilmesi, eğitim ortamının düzenlenmesi ile paraleldir. Çağdaş sınıflar, özel derslikler, fen, matematik, bilgisayar laboratuarları, açık ve kapalı spor salonları gibi.

Benzer başlıklar
Video Blog
İSTEK Okulları istekyalova.com
PYP etkinlikleri çerçevesinde 3. sınıflarımız İngilizce dersinde "Just a Trim" adlı hikayeyi okudular. Hikayenin başında ana karakterin nasıl göründüğünü ve nasıl hissettiğini konuştular.

(Uzun saçlı ve üzgün), daha sonra hikayenin sonundaki değişimlerden bahsettiler. (Kısa saçlı ve mutlu). Kahramanin nasıl hissetigi, nasıl davrandığını ve nasıl göründüğü ile ilgili karakter özellikleri çarkı hazırladılar, dış görünüş ve duygulardan söz ettiler.

İSTEK İlkokulu resmi sayfası
En başarılı lise
Birinci kademe ne demek? İlkokul eğitiminde neler var? Dersler kaç saat? Tam gün ve yarım gün okullar arasında ne fark ver? Ders sayıları neler?
Anadolu Fen Liseleri
LGS YGS TEOG
Neva Pharse +

ilkokul eğitiminde lider isim en başarılı okul 1.sınıf 2.sınıf 3,sınıf 4.sınıf yüz yüze ve online eğitim Türkçe 6 saat. Matematik 5 saat. Fen Bilimleri 3 saat. Sosyal Bilgiler 3 saat. Yabancı Dil 3 saat. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 2 saat. Görsel Sanatlar 1 saat. Müzik 1 saat.

auto keywords oracle data source +

E-ödev Eodev Giriş Yapamadığımız sorular için uygulama ücretsiz Eodev indir Eodev ilkokul eodev.com türkçe Eodev indir ücretsiz eodev 5. sınıf istek.k12.tr üçboyut özel eğitim kadromuz rife kaya 4 66.6 % mentor öğretmenlik 1 16.6 % dış bağlantılar mail yagmur azaklı öğretmen 1 50 % çisem istekobs 4 44.4 % http //www.istekyalova.com/detay5813 2 22.2 % yalova yagmur azaklı 1 11.1 % http //www.istekyalova.com/detay2507 1 11.1 % istek okulları yalova din kültürü K12 Giriş K12net -K12 mos GEN k12 K12 Çözüm K12 Sınav Denizatı k12 K12 indir Akbim Öğrenci Girişi Akbim SINAV SONUÇLARI Obs final akbim Akbim OBS Bilnet akbim Final akbim Akbim destek Limit akbim E-Okul VBS E-Okul MEB e-okul lgs e-okul giriş öğrenci girişi 2021 e-okul öğrenci girişi karne E-Okul VBS giriş E-Okul Veli e-okul karne 2021

Bedrettin Dalan, istek vakfı, Mesut Acar, özel okul harçları. burs veren okullar. eğitim ücretleri. Yalova ilkokulu yıllık ne kadar. özel okullar kaç para? özel okul fiyatları. konu anlatımı sunum ders ödev + İSTEK Yalova Ayın evreleri, fen bilimleri deneyleri, ders anlatımı, konular, ödev, soru ve cevaplar, cevap anahtarı, kazananların tam listesi, pascal, parabol, einstein, toefl, bbc, cambridge, stanford, yale, preston, mit, new york, boston TRset sondaj sonu bugüne kadar Türkiye birincisi olan öğrenciler. En çok üniversite kazandıran şehir. Okuma oranı en yüksek kent. Özel okul ücretleri. Fiyat listesi. Yemek listeleri. Başarılı öğrenciler. Öğretmen ilanları. İş başvurusu. İnsan kaynakları. Maaşlar kampüs adresleri. hangi şehirde İSTEK istek ISTEK ıstek hangi okullar var.
Yalova'nın En Başarılı Okulu
Yalova'nın en başarılı koleji