İSTEK Okulları istek koleji

Yalova Kolej özel okul istek vakfı okulları

Türkiye'nin en başarılı öğrencileri, İSTEK KOLEJİ, istek Kolej, özel okul. en başarılı eğitim kurumu. Kazananların tam listesi. Burs ve sınav sonuçları.

In Primary Years Programme (grade 4) we talked about culture.What is culture? What are the effects of culture? And do other countries have any cultural symbols or gestures?

Cultural Differences
konu anlatım videoları, online eğitim, çevirimiçi dersler

Cultural Differences

In Primary Years Programme (grade 4) we talked about culture.What is culture? What are the effects of culture? And do other countries have any cultural symbols or gestures?

PYP'nin bu ayki konusu Kendimizi İfade Etme Yollarımız'ın altbaşlığı olan kültürü İngilizce planında işledik. Önce kültür dediğimizde aklımıza gelenleri yazdık, daha sonra derlediğimiz videoları, kültür tanımı ve içeriklerini İngilizce olarak izleyip gözlemlerimizi paylaştık.

Türkiye'de ne gibi davranışların kültür aktarımıyla gerçekleştiğinden bahsettik. Ayrıca beden dilinin etkisinin büyük olduğunu aramızda canlandırma yaparak fark ettik. Son olarak ise kültür dediğimizde aklımıza gelen kelimeleri karşılaştırdık.

Hayatımızın her alanında bizi etkilediğini, ülkeden ülkeye farklılık gösterdiğini öğrendik. Her birimizin birer kültür taşıyıcısı olduğunu ve en iyi şekilde temsil etmemiz gerektiğinden bahsettik.

Görseller
Video Blog
Diğer başlıklar Önerilen başlıklar
Bilişim PARK © 2022
İSTEK Okulları istekyalova.com
Jimnastik dersimizde öne ve geriye takla çalışmaları yaptık.
Üniversite Hazırlık
En başarılı lise
Lise hazırlık
Anadolu Fen Liseleri
LGS YGS TEOG
Neva Pharse + auto keywords oracle data source +

E-ödev Eodev Giriş Yapamadığımız sorular için uygulama ücretsiz Eodev indir Eodev ilkokul eodev.com türkçe Eodev indir ücretsiz eodev 5. sınıf istek.k12.tr üçboyut özel eğitim kadromuz rife kaya 4 66.6 % mentor öğretmenlik 1 16.6 % dış bağlantılar mail yagmur azaklı öğretmen 1 50 % çisem istekobs 4 44.4 % http //www.istekyalova.com/detay5813 2 22.2 % yalova yagmur azaklı 1 11.1 % http //www.istekyalova.com/detay2507 1 11.1 % istek okulları yalova din kültürü K12 Giriş K12net -K12 mos GEN k12 K12 Çözüm K12 Sınav Denizatı k12 K12 indir Akbim Öğrenci Girişi Akbim SINAV SONUÇLARI Obs final akbim Akbim OBS Bilnet akbim Final akbim Akbim destek Limit akbim E-Okul VBS E-Okul MEB e-okul lgs e-okul giriş öğrenci girişi 2021 e-okul öğrenci girişi karne E-Okul VBS giriş E-Okul Veli e-okul karne 2021

Bedrettin Dalan, istek vakfı, Mesut Acar, özel okul harçları. burs veren okullar. eğitim ücretleri. yıllık ne kadar. özel okullar kaç para? özel okul fiyatları. konu anlatımı sunum ders ödev + İSTEK Yalova Ayın evreleri, fen bilimleri deneyleri, ders anlatımı, konular, ödev, soru ve cevaplar, cevap anahtarı, kazananların tam listesi, pascal, parabol, einstein, toefl, bbc, cambridge, stanford, yale, preston, mit, new york, boston TRset sondaj sonu bugüne kadar Türkiye birincisi olan öğrenciler. En çok üniversite kazandıran şehir. Okuma oranı en yüksek kent. Özel okul ücretleri. Fiyat listesi. Yemek listeleri. Başarılı öğrenciler. Öğretmen ilanları. İş başvurusu. İnsan kaynakları. Maaşlar kampüs adresleri. hangi şehirde İSTEK istek ISTEK ıstek hangi okullar var.
Yalova'nın En Başarılı Okulu
Yalova'nın en başarılı koleji