İSTEK Okulları istek koleji

Yalova Kolej özel okul istek vakfı okulları

Türkiye'nin en başarılı öğrencileri, İSTEK KOLEJİ, istek Kolej, özel okul. en başarılı eğitim kurumu. Kazananların tam listesi. Burs ve sınav sonuçları.

3. sınıf ​öğrencilerimizin matematiğe karşı ilgisini arttırmak ve eğlenerek öğrenmelerini sağlamak için koridorda sayılarla dans ediyoruz.

Koridorda Neler Oluyor?
hangi okullar daha başarılı? İngilizce dışında hangi yabancı diller var?

Koridorda Neler Oluyor?

3. sınıf ​öğrencilerimizin matematiğe karşı ilgisini arttırmak ve eğlenerek öğrenmelerini sağlamak için koridorda sayılarla dans ediyoruz.

​6-7-8-9 ile ritmik saymaları geometrik şekiller içinde kullanarak koridor zeminlerimizi kapladık . Hem öğrencilerimizin gizil öğrenmelerini hem de günlük hayatta karşılaştıkları görselleri kullanma becerilerini gözlemledik.

Geleceğe dair öğrenmeye bilgi sağlama amacıyla kullanılan araçların etkililiğini değerlendirerek dönüşümlü düşünmeleri,okul kurallarımız konusu kapsamında koridorda ritmik sayma şekillerini kullanırken ilkeli davranışlar sergilemelerini istedik.

​Matematik alanında hangi konularda zorlandıklarını ve öğrenmelerini kolaylaştırmak için farklı neler yapabileceğimizle ilgili beyin fırtınası yaptık. Kendi öğrenme yöntemlerini keşfetmeleri için kinestetik öğrencilerin koridordaki sayma şekillerinden teneffüslerde ne derece faydalandıklarını gözlemledik.

​İki hafta boyunca hedeflenen kazanımlara ulaşmak İçin hazırlanan sayma şekillerini teneffüslerde kullanmaya devam edeceğiz.

Görseller
Video Blog
Diğer başlıklar Önerilen başlıklar
Bilişim PARK © 2022
İSTEK Okulları istekyalova.com
2. sınıf öğrencilerimiz Geometrik Cisimler konusu kapsamında eğlenceli tasarımlarını hayata geçirdi.
Üniversite Hazırlık
En başarılı lise
Lise hazırlık
Anadolu Fen Liseleri
LGS YGS TEOG
Neva Pharse + auto keywords oracle data source +

gunes sisteminde bulunan gezegen ve yildizlar 5 19.2 % istek vakfi yalova 5 19.2 % istek yalova 3 11.5 % http //www.istekyalova.com/detay4671 3 11.5 % amazon 2 7.6 % yalova bahcesehir koleji 1 3.8 % http //www.istekyalova.com/sitemap 1 3.8 % sekiller 1 3.8 % http //www.istekyalova.com/detay2507 1 3.8 % ödev yapam sorumluluk ilie ilgili fotograflar animasyon 1 3.8 % http //www.istekyalova.com/detay5841 1 3.8 % http //www.istekyalova.com/detay4724 1 3.8 % istek obs istek vakfı sentez yalova 1 16.6 % ilkdordun 1 16.6 % obs.istek.k.12.tr 1 16.6 % matematik 8a 1 16.6 % son dördünde ay nasil olur 1 16.6 % ağza parmak çocuk ilgisizlik Online dil kursu ücretsiz Yurtdışı dil eğitimi fiyat Online dil eğitimi yurtdışı dil eğitimi - ekşi Bursa yabancı dil Kursları fiyatları Yabancı Dil Kursları Fiyatları Yurtdışı dil eğitimi Fiyatları 2021 Almanca dil kursları son dördün evresinden sonra hangi evre gelir 1 25 % louis braille özet 1 25 % ayın iki ana evresi arasında geçen süre 1 25 % suratlar

Bedrettin Dalan, istek vakfı, Mesut Acar, özel okul harçları. burs veren okullar. eğitim ücretleri. yıllık ne kadar. özel okullar kaç para? özel okul fiyatları. konu anlatımı sunum ders ödev + İSTEK Yalova Ayın evreleri, fen bilimleri deneyleri, ders anlatımı, konular, ödev, soru ve cevaplar, cevap anahtarı, kazananların tam listesi, pascal, parabol, einstein, toefl, bbc, cambridge, stanford, yale, preston, mit, new york, boston TRset sondaj sonu bugüne kadar Türkiye birincisi olan öğrenciler. En çok üniversite kazandıran şehir. Okuma oranı en yüksek kent. Özel okul ücretleri. Fiyat listesi. Yemek listeleri. Başarılı öğrenciler. Öğretmen ilanları. İş başvurusu. İnsan kaynakları. Maaşlar kampüs adresleri. hangi şehirde İSTEK istek ISTEK ıstek hangi okullar var.
Yalova'nın En Başarılı Okulu
Yalova'nın en başarılı koleji