İSTEK Okulları istek koleji

Yalova Kolej özel okul istek vakfı okulları

Türkiye'nin en başarılı öğrencileri, İSTEK KOLEJİ, istek Kolej, özel okul. en başarılı eğitim kurumu. Kazananların tam listesi. Burs ve sınav sonuçları.

Ana sınıfı öğrencilerimiz 100. günlerini düzenlenediğimiz eğlencelerle kutladılar. Balonlarla 100 sayısını oluşturma yarışması yaptılar ve sonrasında da heykel oyunu oynadılar.

100. Gün Kutlamaları
TRset tarafından temin edilen içerik : oracle keyset

100. Gün Kutlamaları

Ana sınıfı öğrencilerimiz 100. günlerini düzenlenediğimiz eğlencelerle kutladılar. Balonlarla 100 sayısını oluşturma yarışması yaptılar ve sonrasında da heykel oyunu oynadılar.

Görseller
Video Blog
Diğer başlıklar Önerilen başlıklar
Bilişim PARK © 2022
İSTEK Okulları istekyalova.com
Yeni okul dönemine nasıl hazırlanmalı ve nelere dikkat etmeliyiz?
  • Uzun bir tatil sürecinden sonra öğrencilerin düzenli yaşamayı gerektiren okul günlerine uyum sağlaması biraz zaman alabilir. Bu süreçte çocuklarınıza karşı anlayışlı ve destekleyici olun.
  • Tatilde değişmiş olan uyku düzenini, yemek saatlerini ve oyun zamanlarını birlikte tekrar düzenleyin.
  • Okul için yapılacak alışverişlere çocuğunuzu mutlaka dahil edin. Ev ve oda düzenlemelerinde çocuğun fikrini alın, ona seçenekler sunun ve tercihlerine duyarlı davranın. Bu tutum, çocuğun okul için heyecanını ve motivasyonunu arttıracaktır.
  • Okulun açıldığı ilk haftalarda çocuğunuzla daha fazla vakit geçirmeye çalışın. Okulda neler yaşadığıyla ilgili onunla sohbet edin.
  • Anne, baba ve çocuk hep birlikte çalışma düzeni oluşturun. Böylece çocuğunuz zamanı etkili kullanmayı ve düzenli olmayı öğrenecektir.
  • Sene içinde neleri başarmak istediğiyle ilgili çocukla konuşun. Akademik hedeflerin yanı sıra sosyal ve duygusal gelişimi ile ilgili de hedefler belirleyin. Hedefleri yazılı hale getirip görünür bir yere asabilirsiniz. Bu, belirlenen hedefler için motivasyonu arttıracaktır.
  • Çocukların ders çalışmak dışında kendilerini iyi hissetmelerini sağlayacak aktivitelere ve oyunlara ihtiyacı olduğunu unutmayın. Onlarla birlikte oyunlar oynayın, keyif aldığı aktivitelere dahil olun.
  • Televizyon, bilgisayar ve akıllı telefonlar günümüzde çocukların bolca vakit geçirmek istedikleri uğraşların başında gelmektedir ancak teknolojiyi bilinçli kullanmamanın çocuğunuza gelişimsel anlamda zarar vereceğini unutmayın. Bilinçli teknoloji kullanımı konusunda çocuğunuza rehberlik edin. Televizyon ya da bilgisayarın başında ne kadar süre kalacağıyla ilgili birlikte bir zaman anlaşması yapabilirsiniz. (İlkokul çağındaki çocuklar için bu süre anne baba kontrolünde olmalı ve günlük 1 saati geçmemelidir.)
  • Teknolojik araçları ödül-ceza  olarak kullanmayın. ‘’Ödevini bitirdikten sonra bilgisayarda oyun oynayabilirsin’’ ‘’Yemeğini yersen tabletle zaman geçirebilirsin.’’ gibi cümleler çocuk için bilgisayarı/tableti amaç, ödev yapmayı/yemek yemeyi ise sadece araç haline getirir.  Oysa ödevlerini yapmak, çocuğun en temel görev ve sorumluluğudur, yemek yemek ise en temel ihtiyacı. Bu gibi durumlar birbiri için koşul olmadan, çocuk tarafından belli kurallar dahilinde kullanılmalıdır.
  • Yeni bir eğitim öğretim sürecine başlarken kendi tutumlarınızı değerlendirin. Neleri değiştirmeniz ve nelere kesinlikle devam etmeniz gerektiği konusunda düşünmek ve bu yönde harekete geçmek hem siz hem çocuğunuz için yararlı olacaktır.

Sağlıklı, mutlu ve başarılı bir öğretim yılı geçirmek dileğiyle…

Üniversite Hazırlık
En başarılı lise
Lise hazırlık
Anadolu Fen Liseleri
LGS YGS TEOG
Neva Pharse + auto keywords oracle data source + istek bursa okulları 1 10 % http //www.istekyalova.com/detay4682 1 10 % istek koleji yalndva 1 10 % makevfx 1 10 % http //www.istekyalova.com/detay8613#! 1 10 % http //www.istekyalova.com/detay5868 1 10 % sanatar olcu birimleri 1 10 % http //www.istekyalova.com/haber5911 1 10 % amazon 1 10 % http //www.istekyalova.com/detay7440 ayın evreleri 2 15.3 % istekyalova/detay8605 2 15.3 % amazon 2 15.3 % http //www.istekyalova.com/detay7105 1 7.6 % 2017 lgs birincileri ikinci üçüncü 1 7.6 % çocuğa karşı tahammülsüzlük 1 7.6 % http //www.istekyalova.com/detay5842 1 7.6 % anaokul dersleri 1 7.6 % almanca ahlak 1 7.6 % lgs soruları zehra ünalan ismet inönü kozan ay ın ana evreleri 2 5.7 % ayin evreleri 2 5.7 % istek akbim obs 1 2.8 % bugün ay hangi evrede 1 2.8 % istek obs giriş 1 2.8 % ayın evreleri nasıl oluşur 7atürkÇe 1 7.1 % yalova mektebim okulu nerede 1 7.1 % ana okulu uzaktan egitim varmi semalt.com 62 91.1 % ayın evreleri 1 1.4 % yalova İstek okullari 1 1.4 % stem dönüşüm programı nedir 1 1.4 % anaokulu ders 1 1.4 % anaokulu dersleri 1 1.4 % mentor öğretmen nedir ağza parmak çocuk ilgisizlik 1 16.6 % son dördünde ay nasil olur 1 16.6 % istek vakfı sentez yalova 1 16.6 % ilkdordun 1 16.6 % obs.istek.k.12.tr 1 16.6 % matematik 8a 9 Farklý Anahtar Kelime Arama Yüzde su döngüsü nedir 2 20 % ayın ana evreleri 1 10 % ay ın evreleri 1 10 % covid 19 slayt 1 10 % bilinçli teknoloji kullanımı ortaokul sunu 1 10 % btn 1 10 % pastel boya ile yıldırım çizimi 1 10 % http //www.istekyalova.com/obs 1 10 % perspektif çizim tahta gibi suda yüzen maddeler 3 21.4 % solmayan çiçek mail 2 14.2 % su dongusu nedir 1 7.1 % mimarlik meslek tanima 1 7.1 % yeni ay şekli 1 7.1 % istekobs 1 7.1 % ayın halleri 1 7.1 % istek obs 1 7.1 % atıkların yolculuğu 1 7.1 % istek mail 1 7.1 % suda batan su üstünde yûzen maddeye ne denir Bedrettin Dalan, istek vakfı, Mesut Acar, özel okul harçları. burs veren okullar. eğitim ücretleri. yıllık ne kadar. özel okullar kaç para? özel okul fiyatları. konu anlatımı sunum ders ödev + İSTEK Yalova Ayın evreleri, fen bilimleri deneyleri, ders anlatımı, konular, ödev, soru ve cevaplar, cevap anahtarı, kazananların tam listesi, pascal, parabol, einstein, toefl, bbc, cambridge, stanford, yale, preston, mit, new york, boston TRset sondaj sonu bugüne kadar Türkiye birincisi olan öğrenciler. En çok üniversite kazandıran şehir. Okuma oranı en yüksek kent. Özel okul ücretleri. Fiyat listesi. Yemek listeleri. Başarılı öğrenciler. Öğretmen ilanları. İş başvurusu. İnsan kaynakları. Maaşlar kampüs adresleri. hangi şehirde İSTEK istek ISTEK ıstek hangi okullar var.
Yalova'nın En Başarılı Okulu
Yalova'nın en başarılı koleji