İSTEK Okulları istek koleji

Yalova Kolej özel okul istek vakfı okulları

Türkiye'nin en başarılı öğrencileri, İSTEK KOLEJİ, istek Kolej, özel okul. en başarılı eğitim kurumu. Kazananların tam listesi. Burs ve sınav sonuçları.

Türkiye birincilikleri ve dereceler.

2021 - 2022 Eğitim Öğretim Yılı Akademik Başarılar
hangi okullar daha başarılı? İngilizce dışında hangi yabancı diller var?

2021 - 2022 Eğitim Öğretim Yılı Akademik Başarılar

Türkiye birincilikleri ve dereceler.

İKS - 04

6. sınıflar Asya BÜYÜKTURAN - Burak Yusuf YAŞAR

İKS - 02

8. sınıflar - Güneş GÜLLE

5 sınılar - Tuna Bulut SEVİM - Ahmet Tuğrul ÇAĞLAYAN

4. sınıflar - Yusuf Yiğit GÜVEN

İKS  - 01

8. sınıflar : Miraç KOCABAŞ

7. sınıflar - Ahmet Emir DAŞTAN

6. sınıflar - Asya BÜYÜKTURAN - Burak Yusuf YAŞAR

GBT - 01

4. sınıflar - Cihan AYDIN

6. sınıflar - Burak Yusuf YAŞAR

Video Blog
İSTEK Okulları istekyalova.com
Kimya dersinde 11. sınıf öğrencilerimiz kolonya yaparken 10. sınıf öğrencilerimiz ise fildişi macunu üreterek günü tamamladı.

Fildişi Macunu Nedir?
Fildişi macunu, katalizör olarak potasyum iyodür ve su kullanılarak hidrojen peroksitin hızlı ayrışması sonucu oluşan köpüklü bir maddedir.. Hidrojen Peroksit %50 lik ile sıvı deterjan birbiri ile karışarak reaksiyona girmesi sonucunda çıkan oksijen gazı köpüklü olarak çıkmaktadır.

Kolonya, etil alkol, su ve esans karışımından oluşan bir parfüm türüdür.
Tüm zamanların en yaygın kullanılan tuvalet malzemesi olarak da bilinen kolonya, ilk kez 1709 yılında İtalyan Giovanni Paolo Feminis tarafından Köln’de üretilmiştir.
Cilde sürüldükten sonra içerisinde bulunan alkolün hızla buharlaşması ve bu sırada buharlaşan alkol moleküllerinin çevrelerinden ısı çekmesi nedeniyle kullanan kişiye bir serinlik verir ve genelde ferahlamak için kullanılır. Bunun dışında keskin kokusu sebebi ile ayıltıcı özelliği vardır.
%100 etil alkol ile üretilmesi gereken kolonya için kullanılan formül, 45 ml etil alkol, 45 ml su ve 15 ml esans bazlı sıvının karıştırılmasıdır. İlk etapta alkol ve suyun iyice çalkalanması ile elde edilen kolonya bazına ikinci fazda esansın da ilave edilerek karıştırılması ile kolonya elde edilir.

 

Üniversite Hazırlık
En başarılı lise
Lise hazırlık
Anadolu Fen Liseleri
LGS YGS TEOG
Neva Pharse + auto keywords oracle data source +

gunes sisteminde bulunan gezegen ve yildizlar 5 19.2 % istek vakfi yalova 5 19.2 % istek yalova 3 11.5 % http //www.istekyalova.com/detay4671 3 11.5 % amazon 2 7.6 % yalova bahcesehir koleji 1 3.8 % http //www.istekyalova.com/sitemap 1 3.8 % sekiller 1 3.8 % http //www.istekyalova.com/detay2507 1 3.8 % ödev yapam sorumluluk ilie ilgili fotograflar animasyon 1 3.8 % http //www.istekyalova.com/detay5841 1 3.8 % http //www.istekyalova.com/detay4724 1 3.8 % istek obs istek vakfı sentez yalova 1 16.6 % ilkdordun 1 16.6 % obs.istek.k.12.tr 1 16.6 % matematik 8a 1 16.6 % son dördünde ay nasil olur 1 16.6 % ağza parmak çocuk ilgisizlik Online dil kursu ücretsiz Yurtdışı dil eğitimi fiyat Online dil eğitimi yurtdışı dil eğitimi - ekşi Bursa yabancı dil Kursları fiyatları Yabancı Dil Kursları Fiyatları Yurtdışı dil eğitimi Fiyatları 2021 Almanca dil kursları son dördün evresinden sonra hangi evre gelir 1 25 % louis braille özet 1 25 % ayın iki ana evresi arasında geçen süre 1 25 % suratlar

Bedrettin Dalan, istek vakfı, Mesut Acar, özel okul harçları. burs veren okullar. eğitim ücretleri. yıllık ne kadar. özel okullar kaç para? özel okul fiyatları. konu anlatımı sunum ders ödev + İSTEK Yalova Ayın evreleri, fen bilimleri deneyleri, ders anlatımı, konular, ödev, soru ve cevaplar, cevap anahtarı, kazananların tam listesi, pascal, parabol, einstein, toefl, bbc, cambridge, stanford, yale, preston, mit, new york, boston TRset sondaj sonu bugüne kadar Türkiye birincisi olan öğrenciler. En çok üniversite kazandıran şehir. Okuma oranı en yüksek kent. Özel okul ücretleri. Fiyat listesi. Yemek listeleri. Başarılı öğrenciler. Öğretmen ilanları. İş başvurusu. İnsan kaynakları. Maaşlar kampüs adresleri. hangi şehirde İSTEK istek ISTEK ıstek hangi okullar var.
Yalova'nın En Başarılı Okulu
Yalova'nın en başarılı koleji